Ne demek?

Justin Bieber'ın instagram hesabından paylaştığı kılık fanatiklerinin kafasını karıştırdı. Kanadalı yakışıklı şarkıcı Justin Bieber, dün Instagram hesabında paylaştığı bir foto ile hayranlarının kafalarını karıştırdı. İşte Justin Bieber ile Selena Gomez'in öpüşürken çekilen suretı.

Selena Gomez ile yaneşeliığı inişli çıkışlı aşkla konuşulan Justin Bieber, kendisinden hiç beklenmeyecek bir karar verdi.

” dedim. Emniyetli olduktan sonra üzerine atladım doğal. Tarihte sadece Rahibe Teresa defaatle öneri edilmesine mukabil reddetmiş. Onunla aşık atacak halim yasak herhalde. Yemeden içmeden uçtuk Londra’evet, ölçü vermeye...

Bir vakitler albüm beyları üzerinden listelenen sanat adamılar ve şarkıcılar daha çok bu kanallardaki tıklanma ve indirilme nüshalarına bakarak sıraya diziliyor.

Beklenmedik gelişmeleriyle hepimizi şaşırtan bir yıl oldu 2017. Dünya sayfası editörleri olarak, az daha her gündüz bir ‘Donald Trump’ haberi yapmış olduk. Dünyanın dört bir nezdinde ‘çöküntü’ çanları çaldı durdu. şimendifer krizi, Kudüs krizi, Suriye krizi, Almanya’da ortak yönetim krizi, Türkiye-AB ilişkilerinde çöküntü, Hollywood’da birbiri ardına patlak veren rahatsız etme skandalları ve ‘Ben bile’ diyen hanımlar.

10 milyona yakın abonesi ve milyarlarca izlenme ile kendi adını taşıyan Youtube hatı ile ünlü bir rapçi olmuşdolaşma. Kendisine ilişkin olan kayıt ve neşriyat şirketi bulunmaktadır.

2007’de YouTube’da Ne-Yo’nun “So sick” adlı şarkısının “cover”ını yükleyene kadar, genç evetşındayken şarkı söylemenin yerı dizi satranç, futbol ve hokey oynamaya ilgisi olmuştur.

ABD’bile ulusal kanallarda bazı reklam filmlerinde oynamıştır ve Dwayne Johnson’un TV şovunda hâlâ 8 evetşındayken uzunluk göstermiştir.

Senenin sonuna yaklaşırken 2107 senesinde Türkiye’de YouTube'a damgasını vuran videolar, Genel İçerik ve Musiki olarak dü grupta hazırlanan listelerle açıklandı.

Kanadalı ünlü şarkıcı 17 yaşındaki Justin Bieber'in Los Angeles'te konser sonrası beraber başüstüneğu 20 yaşındaki bir kadından 3 maaş bir bebeği evetğu ortaya çıktı. Genç anne, Bieber karşı babalık davası heveslitı.

Bütün dünyada 23 müzesi bulunan Madame Tussauds’dan aradılar, “Balmumu figmeyveüzü evlendirmek istiyoruz” dediler. Önce inanmadım, “Şaka mı bu, benimle karın mı buluyorsunuz?

İngiliz Daily Eğik gazetesinin ‘süt Bu linkte kuzusu yüzlü cihatçı’ olarak teşhismladığı Gunton’ın, ailesiyle bile yaşadığı çiftlik evinde radikalleştiği belirtiliyor.

Sinan Rahatçıl’ın iki şarkılık maxi single’ı “Alımlı çalımlı Şeyler” bu hafta süresince çıktı, üzerine bir bile bugün mevlit tarihü olunca bahanemiz çok başüstüne ve Sinan’la buluşferment karar erdik. 33 evetşına giren şarkıcıyla “sesi olmadığı” eleştirilerinden Justin Bieber’ı taklit etmekten pişman olup olmadığına… Yaşadığı aşklardan son sevgilisi Otilia’yla ayrılığına denli katı çok şeyi bapştuk.

Merkezi Londra’da konum düz, 250 salname tarihe ehil, dünyaca ünlü Madame Tussauds İstanbul, ziyaretçilerini dünya yıldızlarıyla buluşturuyor. İndirimli biletlere ise yakala.co’dan ulaşılabiliyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar